Dobra szkoła przyprawiania z Prymat Gastroline

Szkoła od kuchni to nasza specjalność.

Zmienia się wszystko, ale jedno pozostaje niezmienne – dziecięce podniebienia wciąż nie uznają kompromisów. Aby je zaspokoić, trzeba wytoczyć naprawdę potężne argumenty, przemawiające do tych najsurowszych krytyków kulinarnych świata. W tym pomaga Prymat GastroLine.

Od lat wspieramy gastronomię swoją wiedzą, zrozumieniem potrzeb zawodowych kucharzy, szeroką ofertą oraz wysoką jakością surowców.  Nasze produkty nadają niepowtarzalny smak i aromat milionom dań serwowanym zarówno w najlepszych restauracjach, jak i w najlepszych kuchniach dla uczniów i przedszkolaków w całej Polsce.

Mamy nadzieję, że i tym razem nasze produkty przyjdą Państwu z pomocą i wszyscy razem zdamy ten egzamin z gotowania i przyprawiania przed tą niebywale wymagającą grupą smakoszy – uczniów i przedszkolaków. 

PrzyGotowani na 5 z plusem

Wybraliśmy kilka najbardziej pożądanych produktów, które na pewno przydadzą się w stołówkach. Wierzymy, że dzięki nim zaspokojenie nawet najbardziej wybrednych podniebień okaże się dziecinnie proste, dania staną się wyjątkowo smaczne, a Państwa praca łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna.

Są to:

1. LINIA SZKOLNA PRYMAT GASTROLINE* zgodna z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Zdrowia.  
2. ZIOŁA I PRZYPRAWY, DOTAKI SPOŻYWCZE PRYMAT GASTROLINE
3.  ZUPY I SOSY KUCHAREK GASTROLINE
4. PRZETWORY WARZYWNE SMAK GASTROLINE
5. MAKARONY PRYMAT GASTROLINE

Pobierz ulotkę promocyjną >>>

Zapraszamy do kontaktu.

Znamy się nie od dziś, ponieważ współpracujemy z Państwem od lat, a to duży PLUS, w czasach niepewności  związanej z koronawirusem. Dlatego wiemy jak dopasować Państwa zamówienia do obecnych warunków funkcjonowania stołówek w placówkach oświatowych. Możecie Państwo na nas zawsze liczyć, dlatego już teraz zachęcamy do kontaktu:

PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW I INFORMACJE
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Janusz Kędra
tel: 506 006 930

0