Sos Mango-Jalapeno Prymat GastroLine - nowe horyzonty smaku w kuchni orientalnej

Kuchnia orientalna ma w Polsce coraz więcej fanów. Lubimy ciekawe, egzotyczne smaki z dalekich krajów, bo i nasze podróże sięgają do coraz bardziej odległych zakątków świata. Na szczęście nie ma już problemu z dostępnością oryginalnych przypraw i składników charakterystycznych dla różnorodnych kuchni z całego świata. Marka Prymat GastroLine wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników kuchni orientalnej, tworząc sos, który pozwoli na przyrządzanie wielu ciekawych, orientalnych potraw.

Sosy mango-jalapeño, to nowa jakość na rynku sosów gastronomicznych. Jego receptura została starannie przygotowana na bazie wysokiej jakości składników, w tym: purée z mango, papryczek jalapeño oraz aromatycznych przypraw. Dzięki temu osiągnęliśmy pożądany przez Szefów Kuchni efekt w postaci wyrazistości i pełni owocowego smaku


Jeden sos - wiele możliwości!

Sos Mango-Jalapeño Prymat GastroLine wyróżnia się apetycznym aromatem i bogactwem smaku. Przekonał się o tym niedawno Szef Kuchni „Restauracji Salina” w Bochni ̶ Patryk Kotarba, który postanowił wykorzystać Sos Mango-Jalapeño Prymat GastroLine na trzy różne sposoby po to, aby sprawdzić jego smak oraz możliwości kulinarnych zastosowań w profesjonalnej kuchni.

Finałem tego jest danie składające się na pozór z trzech oddzielnych dodatków, które wspólnie uzupełniają się i stanowią jedną spójną całość.

Czy zaproponowana przez Patryka propozycja może przynieść wyjątkowe doznania smakowe? Przekonajmy się sami!


Pobierz ulotkę promocyjną >>


Kup na sklep.prymat.pl