Akcja S.O.S dla gastronomii, po raz drugi.

Jak pomóc polskiej gastronomii w 2021 roku?
Prymat zawsze wspiera!

Szanowni Państwo,
od ponad 20 lat jesteśmy mocno związani z gastronomią i wiemy, że każdy kolejny miesiąc w gastronomii to ogromne wyzwanie. Jednak wierzymy, że wspólnymi siłami możemy wiele zdziałać. Staramy się optymistycznie spoglądać w przyszłość, ale też zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to dla większości łatwy początek roku. Dlatego postanowiliśmy po raz drugi uruchomić akcję promocyjną „S.O.S. dla gastronomii”, aby wspomóc funkcjonowanie w czasie epidemii naszym klientom.


S.O.S. dla gastronomii 2! Co to za akcja?

S.O.S. dla gastronomii 2” jest akcją promocyjną, w której proponujemy nasze najpopularniejsze produkty, w tym przyprawy i sosy gastronomiczne, z gratisowym dodatkiem.

W czym tkwi wyjątkowość akcji?

  1. Skrojona na miarę i zgodnie z potrzebami. To odpowiedź na aktualne potrzeby branży - oferujemy potrzebne produkty w atrakcyjnej cenie.
  2. Sprawdzona przez 2000 restauratorów. Z oferty gratisowej pierwszej edycji akcji „S.O.S dla gastronomii” po wiosennym lockdownie skorzystało ponad 2000 restauracji w całej Polsce.
  3. Realna pomoc w trudnych czasach. Każdy gratisowy produkt to konkretna oszczędność i wsparcie biznesu gastronomicznego, aby przetrwać trudne czasy.

Co proponujemy tym razem? Oto lista produktów:

  1. Przyprawa uniwersalna do potraw Kucharek GastroLine 5 kg: 2+1 Gratis! Do dwóch produktów marki Kucharek 5 kg, trzeci taki sam produkt gratis!
  2. Przyprawy Prymat GastroLine 2+1 Gratis! Do dwóch wybranych przypraw Prymat GastroLine, trzecia taka sama przyprawa gratis!
  3. Sosy w butelkach PET Prymat GastroLine 2+1 Gratis! Do dwóch wybranych sosów w butelce PET Prymat GastroLine, trzeci taki sam sos gratis!
  4. Majonez 800 g 3+1 Gratis! Do trzech majonezów Prymat GastroLine w słoiku, czwarty majonez gratis!

 Pobierz ulotkę promocyjną


ZADZWOŃ, ZAMÓW I SKORZYSTAJ Z OFERTY S.O.S DLA GASTRONOMII 2! : tel: 506006930
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akcja S.O.S dla gastronomii! rekomendowana przez Szefów Kuchni.


Pierwszy raz znaleźliśmy się w takiej sytuacji. Gdy w zeszłym roku powstała akcja S.O.S dla gastronomi od razu, wiedziałem, że mogę liczyć na wsparcie i doradztwo. Zamówiłem przyprawy i sosy firmy Prymat GastroLine , których używam na co dzień w kuchni. Dzięki temu mogłem w realny sposób ograniczyć koszty bez ograniczenia jakości produktów. Było to dla mnie ważne doświadczenie, ponieważ wiedziałem, że mogę liczyć na pomoc, bardzo cenną pomoc. Na pewno jeszcze raz z chęcią skorzystam z takiej oferty. Dobrze wiedzieć, że można liczyć na wsparcie firmy Prymat.

Tobiasz Dziura
Chef Kuchni Tauron Arena Kraków

W imieniu Restauracji Mish Mash Słupsk, chciałbym podziękować firmie Prymat, za akcję pomocową S.O.S dla Gastronomii, którą przeprowadziliście w czasie pierwszej fazy pandemii. Skorzystaliśmy wtedy szczególnie z oferty na przyprawy, co pozwoliło nam na spore oszczędności w tym trudnym okresie dla gastronomii,  a do tego zyskaliśmy jakość Państwa produktów. Mam nadzieję, że firma Prymat dalej będzie kontynuować swoją pomoc dla naszych restauracji w tym trudnym okresie. 

Jarek Kaczmarek. Restauracja Mish Mash Słupsk 

Gastronomia już od dłuższego czasu potrzebuje pomocy, z uwagi na aktualny stan rzeczy,  miło że marka Prymat GastroLine, z którą pracuję od kilkunastu lat wyszła z inicjatywą SOS dla gastronomii, dzięki niej zamówiłem potrzebne produkty po niższej cenie i pozwoliło obniżyć koszty zakupowe i dalej funkcjonować.  Cieszy mnie fakt, że marka Prymat GastroLine pomaga nam w tych trudnych czasach.  Wsparcie w takim momencie, to nie tylko realna pomoc, ale również solidaryzowanie się ze swoimi klientami i budowanie gastronomicznej więzi i lojalności na lata. Cudownie mieć świadomość, że firma Prymat GastroLine nie jest obojętna na nasz dalszy los...

Patryk Kotarba - Szef Kuchni FoodFans Kraków

0