KATEGORIA:
Pozostałe

Włoszczyzna 1,6 kg (szkoła)

KOD PRODUKTU:
3109239
KOD EAN:
5901135038584
Więcej informacji
Rodzaj opakowania jednostkowego wiaderko
Masa / Pojemność sztuki netto 1,6 kg
Masa netto sztuki po odsączeniu nie dotyczy
Składniki marchew, pasternak, por, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, korzeń pietruszki.
Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 1358 kJ / 323 kcal; Tłuszcz 1,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,5 g; Węglowodany 57 g, w tym cukry 33 g; Białko 8,3 g; Sól 0,38 g.
Profil alergenny Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, orzeszki ziemne i sezam.
Zastosowanie Włoszczyzna to aromatyczna kompozycja starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych pod względem jakości warzyw bez dodatku soli, cukru i glutaminianu sodu. W skład warzywnej mieszanki wchodzą: marchew, pasternak, por, cebula, pietruszka i seler, które nadadzą zupom wyjątkowe walory smakowe. Przygotowane przez nas produkty dla szkół są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach z dnia 26 lipca 2016 r.
Szacowana ilość porcji nie dotyczy
Termin przydatności 24 miesiące od daty produkcji, w opakowaniach zamkniętych.
Warunki przechowywania Nie
Kod EAN sztuki 5901135038584
Kod EAN opakowania zbiorczego nie dotyczy
Stawka VAT 5%
PKWiU 10.39.13.0
Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym 1

Włoszczyzna to aromatyczna kompozycja starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych pod względem jakości warzyw bez dodatku soli, cukru i glutaminianu sodu. W skład warzywnej mieszanki wchodzą: marchew, pasternak, por, cebula, pietruszka i seler, które nadadzą zupom wyjątkowe walory smakowe.

Przygotowane przez nas produkty dla szkół są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach z dnia 26 lipca 2016 r.

To Top