Prymat GastroLine dla B2B

Swoją ofertę kierujemy również do przemysłu spożywczego. Dzięki pełnej palecie najwyższej jakości produktów gwarantowanych przez czołowego polskiego producenta – Prymat sp. z o.o., Twoje produkty będą smaczne i wyjątkowe.

Blisko 40-letnie doświadczenie w produkcji przypraw sprawiło, że ta dziedzina nie ma przed nami żadnych tajemnic. Korzystamy z surowców najwyższej jakości pochodzących od sprawdzonych, zaufanych dostawców. Dzięki temu produkty marki Prymat GastroLine są najlepszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Dzięki nim możesz być pewien, że tworzysz bezpieczne i smaczne produkty, którymi zachwycą się Twoi konsumenci.

Grupa Prymat posiada szerokie kompetencje w produkcji suchej, mokrej oraz przetwórstwie warzywnym. Nasze kompetencje produkcyjne obejmują ofertę przeznaczoną dla rynku detalicznego, HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), a także dla przemysłu. Dostarczamy produkty do wszystkich kluczowych sieci zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dzięki szerokim kompetencjom produkcyjnym zakłady Grupy Prymat oferują liczne możliwości w zakresie pakowania produktów. Proponujemy rozwiązania dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.


Oferujemy rozwiązania dla partnerów biznesowych. Chcemy, aby nasze produkty wykorzystywane były szeroko, także jako wsparcie w produkcji spożywczej. Oferujemy wsparcie ekspertów w doborze odpowiednich produktów. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i wymagań.Zalety współpracy z nami w ramach oferty B2B:

> doświadczenie we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi odbiorcami
> bogata oferta produktowa
> doświadczone Działy Technologii, Kontroli Jakości i Sprzedaży czuwają nad jakością produktów
> możliwość dostosowania produktu do specyficznych wymagań klientów
> możliwość opracowania nowych produktów wg wytycznych klientów
> konkurencyjne ceny dzięki ogromnej skali produkcji

Do Grupy Prymat należy firma Kulinaria s.a., która specjalizuje się w ofercie B2B skierowanej do przemysłu mięsnego. W ofercie firmy znajdują się specjalistyczne mieszanki przyprawowe, odpowiednio dobrane kompozycje ekstraktów, olejków eterycznych, wzmacniaczy smaku i składników aromatycznych, które mogą być stosowane w przetwórstwie mięsnym, rybnym, piekarnictwie czy na rynku convenience.

Więcej informacji znajdą Państwa na www.kulinaria.com.pl 

Ładuję...
KONTAKT DO SPRAW GASTRONOMI I B2B

Marcin Bratko
tel. +48/12 252 88 47 e-mail: [email protected]

To Top