Prymat GastroLine

Prymat GastroLine to linia produktów stworzona dla kucharzy i profesjonalistów.

Siła potraw serwowanych przez profesjonalistów tkwi w odpowiednim doprawieniu, które jest możliwe tylko przy użyciu produktów wysokiej jakości. Bez przypraw nie ma doskonałego smaku. Linia Prymat GastroLine jest stworzona dla kucharzy i profesjonalistów. To szeroka oferta aromatycznych przypraw pochodzących z najlepszych upraw, zamkniętych w poręcznych opakowaniach, łatwych do ułożenia na kuchennej półce. W szerokiej ofercie odnajdziemy pełne bogactwo przypraw jednorodnych, wyszukane kompozycje specjalistycznych mieszanek przyprawowych i wszystkie niezbędne dodatki spożywcze pod jedną z najpopularniejszych marek przypraw w Polsce – Prymat.

Linia GastroLine to również produkty marki Kucharek – a wśród nich nie tylko najpopularniejsza przyprawa uniwersalna w Polsce, doceniana przez rzesze Konsumentów, ale także szereg komplementarnych produktów spożywczych, takich jak: zupy, buliony i przyprawa w płynie.

W ofercie Prymat GastroLine znajdują się także produkty marki Smak, wśród których zawodowi kucharze znajdą szeroką gamę przetworów warzywnych: od ogórków, poprzez chrzany, czosnki, pieczarki, buraczki aż po sałatki gotowe do spożycia

GastroLine to nasza oferta skierowana do wyjątkowych klientów o niestandardowych wymaganiach. Chcemy odpowiadać na Wasze potrzeby i dlatego stworzyliśmy specjalną linię produktów w większych opakowaniach, które gwarantują zawsze świeży i aromatyczny produkt. Proponujemy wygodne i estetyczne, poręczne opakowania typu PET, gwarantujące świeżość i aromat oraz zapewniające wygodę dozowania praktyczne torby, a także foremki, które doskonale nadają się do przechowywania większych ilości delikatnych surowców.

0
Lat na rynku
0
Marki
0
Dostępnych produktów

Dla profesjonalistów w kuchni

Kontrola jakości

Jednym z najważniejszych miejsc w zakładzie produkcyjnym są pomieszczenia Działu Zapewnienia Jakości. Każdy produkt jest tu sprawdzany z niezwykłą dokładnością. Ocena kontrolerów jest najważniejsza. Jeśli wykryją najmniejszą nieprawidłowość, produkt nie jest dopuszczany do sprzedaży.

Opakowania

Doskonale wiemy, że w każdej profesjonalnej kuchni rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas i przestrzeń są na wagę złota. Dlatego nasze przyprawy spakowaliśmy do poręcznych i wygodnych pojemników oraz praktycznych toreb.

Gdzie kupisz nasze produkty?

Nieważne czy prowadzisz dużą restaurację, czy niewielki punkt gastronomiczny. Wśród produktów z naszej oferty na pewno znajdziesz te, które pomogą Ci prowadzić swój biznes. Wystarczy, że złożysz zamówienie u naszego przedstawiciela, autoryzowanego dystrybutora lub w sklepie internetowym, a nasze przyprawy zostaną do Ciebie dostarczone najszybciej jak to możliwe.

Nasi eksperci

Robert Sowa

ROBERT SOWA

Kucharz, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Jest ambasadorem marki Prymat. 
Andrzej Polan

ANDRZEJ POLAN

Andrzej Polan to nie tylko kucharz z ogromną pasją do gotowania, ale i postać telewizyjna znana z uwielbianego przez Polaków Kącika kulinarnego Dzień Dobry TVN.
Giancarlo Russo

GIANCARLO RUSSO

Sycylijczyk z pochodzenia, który przygodę z kuchnią włoską rozpoczął już w wieku 7 lat. Zamiłowanie do kuchni przejął po ojcu, który prowadził restauracje na Sycylii. 
Teo Vafidis

TEO VAFIDIS

Z pochodzenia Grek, z zawodu Ekspert i Doradca Kulinarny, a z pasji Ambasador Kultury i Kuchni Greckiej w Polsce. 
Giancarlo Russo

MARCIN BUDYNEK

Kreator smaku, założyciel oraz właściciel Akademii Kulinarnej Marcina Budynka. Jego specjalnością jest kuchnia Polska w nowatorskim wydaniu.

Testimonials

To Top